SON DAKİKA

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
BİLAL YAZKAN
bilal@yat.tv

EDİTÖR
Ebru ODA – ebru@yat.tv

REKLAM REZERVASYON
info@yat.tv

DANIŞMAN
İsak KOHEN
isak@yat.tv

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@motoryat.com

ADRES

Evliya Çelebi mah. Tersaneler Cad.Gani sk.Nuh Sanayi Sitesi .İdari bina kat 5 No:22, posta kod: 34944 Tuzla /İstanbul
Whatsap irtibat no: 0534 684 81 73

Motoryat.com İştirakidir.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 yat.tv tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yat.tv’a aittir. yat.tv sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yat.tv’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
yat.tv’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. yat.tv’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Motoryat.com Affiliate.

PRIVACY POLICY
© Copyrigth 2013 yat.tv all rights reserved. All copyright of the contents such as code, news, pictures, interviews belongs to yat.tv. All the texts, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and regulations contained in the yat.tv site are copyrighted. Copyright 5846 is copyright protected. They may not be copied, distributed, altered, or published in any commercial manner without the written permission of yat.tv. Unauthorized copying and use can not be made without specifying the source.
The external links in Yat.TV are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. It may change at any time without making any notice on yat.TV. You are not responsible for any of the errors from this site.

BU AY ÇOK OKUNANLAR

    GÜNLÜK HABER AKIŞI

    SON DAKİKA HABERLERİ

    İlk Sen Haberdar Ol!Web bildirim ile, önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz? Daha SonraBildirimleri Al.